Hračky pre detičky

Kto sme?

Som mama na rodičovskej dovolenke. Mám malú zdravú a krásnu dcérku Elišku. Rôznej tvorbe som sa venovala aj pred jej narodením, no Eli ma priviedla k háčkovaným hračkám... Korálky boli mojou vášňou dlhý čas, hlavne náušnice, prívesky a náhrdelníky. No tí, čo majú malé deti určite vedia ako končia náušnice na ušiach a náhrdelníky na krku :D. Na korálky som určite nezanevrela... viac si môžete pozrieť na Sashe. Ďalšou oblasťou, ktorá ma "dostala" je niťová grafika. A keďže Elišku nosím aj v šatke, vznikla myšlienka háčkovať niečo, s čím by sa zabavila aj v nej. No mám pocit, že mimo šatky sa s nimi hrá viac. V šatke ju zaujíma všetko okolo ;) ...

Ako vzniklo meno Joofiel

Vraví sa, že archanjel Jofiel je patrónom umelcov a pomáha im v ich tvorbe... Dodáva silu, aby pri práci robili všetko s ľahkosťou. Ja mám tých anjelov hneď dvoch - Elišku, ktorá mi dodáva kopec inšpirácie a archanjela Jofiela, ktorý verím, že mi tu silu dodáva a drží nad nami ochrannú ruku :)

Informácie o hračkách

Všetky hračky sú vyrábané z materiálov, ktoré sú vyberané tak, aby boli nezávadné aj pre tie najmenšie bábätká. Používam drevené nelakované, nemorené ani nijak ináč ošetrované guličky / korálky a krúžky a 100% bavlnu s OEKO-TEX certifikátom.

Starostlivosť o hračky

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Pri väčšom znečistení jemné pretrieť kefkou. Jemné chĺpky na priadzy nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku. V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať.

Poďakovanie

V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte. Ďakujeme za prejavenú dôveru a prajeme príjemné chvíle strávené s našimi hračkami Vám aj Vašim detičkám.